Képes ingatlan és lakás kereső! - Budapest

Kiadó lakás és ingatlan! - Budapest
Képes ingatlan és lakás kereső.
Válasszon a Belváros ingatlan kínálatából!
E-mail: info@funda.hu
            frissítve: 2026. április 20.

Képes ingatlan és lakás kereső! - Budapest

Budapest - 5. kerület Ferenczy István utca, Lakás

Budapest V. kerületében, az Astoria közvetlen közelében, a Ferenczy István utcában kínálunk kiadásra egy 50 m²-es, világos, napfényes belvárosi lakást. Az ingatlan egy liftes, rendezett társasház 1. emeletén található, praktikus elrendezésű, amerikai konyhás nappali + 1 hálószobás kialakítással, így ideális választás egyedülállóknak vagy pároknak. A 3 méteres belmagasság kellemes térérzetet biztosít, míg a világos, utcai fekvésű helyiségek barátságos, élhető otthoni környezetet teremtenek. A lakás jó állapotú, azonnal költözhető, a házközponti fűtés kényelmes megoldást kínál. A lokáció kiváló: metró, villamos, busz, egyetemek, üzletek, éttermek és a belváros minden előnye néhány perc sétával elérhető. Ideális választás azok számára, akik a belváros pezsgését szeretnék élvezni kényelmes, jól elhelyezkedő otthonból. Bérleti díj: 650 EURO / hó.
-----------------
Located in Budapest’s prestigious 5th district, just steps from Astoria, on Ferenczy István Street, we offer for rent a bright and sunny 50 sqm downtown apartment. The property is situated on the 1st floor of a well-maintained building with elevator and features a practical layout with an open-plan living room with American-style kitchen and 1 separate bedroom, making it an ideal choice for singles or couples.
The 3-meter ceiling height creates a pleasant sense of space, while the bright, street-facing rooms provide a welcoming and comfortable living environment. The apartment is in good condition and ready to move in immediately, with central building heating ensuring convenient everyday comfort.
The location is excellent: metro, tram, bus connections, universities, shops, restaurants, and all the advantages of downtown Budapest are just a short walk away. An ideal home for those who want to enjoy vibrant city life from a comfortable and well-located apartment.
Rental fee: EUR 650 / month.

 ÚJ INGATLAN 
16
Ferenczy István utca 
234,000 Ft - 50 m2 
Kiadó Lakás Budapest

234,000 Ft - 50 m²

 
Amerikai konyhás nappali 
Hálószoba 
Fürdő 
WC 
Előszoba 

 

Ár:

234,000 Ft

IRSZ:1053

ID: fi1149

Ár/nm:

4680 Ft

Ferenczy István utca

Hivatalos méret:

50 m²

emelet: 1.  szintek: 6

Valós méret:

50 m²

Lift: van Típus: Lakás

Belmagasság:

300 cm

Vízóra:

Szobák:

Melegvíz: Villanybojler

Félszobák:

Nézet:

Utca

Lakás állapot (1-7):

5

Épület külső (1-7):

5

Épület belső (1-7):

5

Fényviszonyok:

Világos, napfényes

Fekvés:

Kelet

Közös ktg./rezsi:

32000

Fűtés:

Házközponti

Hitel:

nincs

Közlekedés:

Metró, Villamos, Busz,

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

Ferenczy István utca 
bérlet: 0.65 EFt - 50 m2 
Eladó Lakás Budapest

 

A Hirdető adatai: